Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Закріплення букви ь (знака м’якшення). Вправляння у порівняльному звуко-буквеному аналізі слів з м’яким приголосним в кінці слова і складу (1 клас. Навчання грамоти) + Презентація

Автор: Гураш Наталія Володимирівна

Навчальний заклад: Запорізький загальноосвітній багатопрофільний навчально-виховний комплекс № 106

Тема уроку: Закріплення  букви ь (знака м’якшення). Вправляння у порівняльному звуко-буквеному аналізі слів з м’яким приголосним в кінці слова і складу.

Мета: закріпити вміння читати слова з буквою ь; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу слів; розвивати уяву, літературно-творчі здібності; збагачувати словниковий запас учнів, навички інтонування окличних речень, увагу, мислення, пізнавальний інтерес; виховувати любов та дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: презентація, квіточка, схеми звуків, предметні малюнки, дерево, листочки-бонуси, підручник, зошит-будиночок, корзинка зі смаколиками.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

Форма проведення: Урок-подорож.

Завантажити: Закріплення букви ь (знака м’якшення). Вправляння у порівняльному звуко-буквеному аналізі слів з м’яким приголосним в кінці слова і складу (1 клас. Навчання грамоти) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 10.2 MB, Завантажень: 621)
  
Back to top button