Конспекти уроків образотворчого мистецтва 5 класКонспекти уроків природознавства 5 класУсі уроки мистецтваФайли

Інтегрований урок у 5 класі з природознавства й образотворчого мистецтва: Умови життя на Землі. Декоративне панно «Планета Земля» + Презентація

Автор: Килимниченко Лариса Михайлівна

Навчальний заклад: Потаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Маньківської районної ради

Тема:   Умови життя на Землі. Декоративне панно «Планета Земля»

 Мета: систематизувати знання учнів про живу і неживу природу; визначити чинники, що забезпечують існування життя на Землі, розвивати навички роботи з додатковою інформацією; виховувати цікавість до навколишнього світу .Сформувати в учнів поняття про декоративне мистецтво та його різновиди на прикладі різних творів, ознайомити з творами мистецтва про рідну планету, рідний край, формувати вміння декоративного вирішення композиції; розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу, вміння аналізувати твори образотворчого мистецтва; виховувати почуття прекрасного, любов до національної художньої спадщини.

Тип: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: Обладнання: різноманітні предмети та об’єкти, що можуть демонструвати приклади живої та неживої природи (кімнатні рослини, колекція гірських порід, акваріум з мешканцями та ін.), роздруківки карток «Цікаві факти про рослини» та «Цікаві факти про тварин».гуашеві фарби; пензлі різної товщини; папір.

Завантажити: Інтегрований урок у 5 класі з природознавства й образотворчого мистецтва: Умови життя на Землі. Декоративне панно «Планета Земля» + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.6 MB, Завантажень: 535)
Back to top button