Конспекти уроків математики 2 класУсі уроки початкова школаФайлиЯ досліджую світ 2 клас

Інтегрований урок з математики та природознавства у 2 класі + Презентація

Автор: Паланій Вікторія Миколаївна

Навчальний заклад: Лісківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кілійської міської ради Одеської області

Тема. Складання таблиці ділення на 3. Порівняння задач на ділення на вміщення і ділення на рівні частини. Збереження природи рідного краю.

    Мета:

  • Формування предметних компетентностей: скласти таблицю ділення на 3, працювати над її засвоєнням; формувати обчислювальні навички, уміння розв’язувати та порівнювати задачі; сформувати практичні уміння будувати геометричні фігури за допомогою простих креслярських інструментів; розширити і поглибити знання учнів у вивченні таблиці; сприяти розвитку пізнавальної активності учнів, активізувати розумову діяльність учнів на уроці математики шляхом цікавих задач, нестандартних завдань; розвивати пам’ять, логічне мислення, математичне мовлення; виховувати інтерес до вивчення математики, впевненість в своїх силах, бережливе ставлення до природи, до рідного краю, бажання захищати її, уміти бачити красу, милуватися нею.
  • Формування ключових компетентностей:
  • уміння вчитися: формувати здатність самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати розумові операції та практичні дії; навчати визначати мету діяльності;
  • соціальної: формувати здатність особистості продуктивно співпрацювати з партнерами в парі;
  • інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника;
  • здоров’язбережувальної: формувати здатність учнів дбайливо ставитися до власного здоров’я та здоров’я інших людей;
  • загальнокультурної: сприяти розумінню, що математика є невід’ємною частиною загальнолюдської культури.

Обладнання: комп’ютер, екран,  презентація, малюнок сови, цифровий ланцюжок, картки, таблиці ділення та множення на число 3, геометричний матеріал, опорні схеми до задач, підручник (авт. Ф.М. Рівкінд, Л. В. Оляницька).

Тип уроку: інтегрований урок – подорож.

Міжпредметні зв’язки: літературне читання, природознавство.

Методи використані на уроці:  метод емоційного стимулювання, наочні методи (демонстрація слайдів), логічні методи, гностичний метод, метод самоуправління навчальними діями, метод контролю, робота в парах, гра «Мозковий штурм», вправа «Незакінчене речення».

Завантажити: Інтегрований урок з математики та природознавства у 2 класі + Презентація + Сертифікат (Розмір: 2.3 MB, Завантажень: 602)
Back to top button