Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Тривога за майбутнє суспільство в романі-антиутопії Рея Дугласа Бредбері «451 за Фаренгейтом» (9 клас. Зарубіжна література)

Автор:  Максименко Ольга Олександрівна

Навчальний заклад: Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Тема уроку. Тривога за майбутнє суспільство в романі-антиутопії Рея Дугласа Бредбері «451 за Фаренгейтом». Провідні ідеї твору: натовп і влада; складне прозріння особистості в тоталітарному суспільстві.

Мета уроку. Повторити біографічні відомості про Рея Бредбері, удосконалювати вміння і навички аналізу художнього твору, характеризувати героїв, образи-символи роману, робити аргументовані висновки.

Розвивати навички критичного мислення, вміння висловлювати аргументи на користь своєї думки, давати власну оцінку прочитаному, розвивати навички зв’язного мовлення.

Виховувати любов і повагу до книги, як до джерела знань та життєвої мудрості, толератнє ставлення до думок і почуттів інших.

 Тип уроку. Формування знань, умінь і навичок.

Обладнання та ресурси: роздатковий матеріал, комп’ютер, підручники із зарубіжної літератури 9 класу, інтерактивна дошка, відеоролик, мультимедійна презентація.

Компетентності: спілкування рідною/державною мовою; навички спілкування; критичне мислення; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна компетентність для здоров’я і добробуту; компетентності для демократичного громадянства; обізнаність та самовираження у сфері культури.

Завантажити: Тривога за майбутнє суспільство в романі-антиутопії Рея Дугласа Бредбері «451 за Фаренгейтом» (9 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 708.7 KB, Завантажень: 1415)