Конспекти уроків літературного читання 3 класУсі уроки початкова школаФайли

“Обряди зустрічі весни. Народні пісні –веснянки.” (3 клас. Інтегрований урок позакласного читання та музичного мистецтва)

Автор: Карпенко Світлана Михайлівна

Навчальний заклад: Гожулівський навчально-виховний комплекс

Інтегрований урок  позакласного читання та музичного мистецтва

Тема: Обряди зустрічі весни. Народні пісні – веснянки.

Мета:
 музика: на матеріалі українських народних пісень веснянок розкрити виразні  та художні  можливості музики в зображенні весни; поповнити знання дітей про веснянки, як складову фольклорно-пісенного циклу; розвивати художнє та аналітичне мислення, вокально-хорові навички – звукобудування, дикцію; виховувати культуру слухання та співу, естетичний смак, дбайливе ставлення до природи; прищеплювати любов до музики та пісні.
позакласне читання:  поповнити уявлення школярів про святковий календар весни; викликати в учнів інтерес до традицій українського народу у відзначенні свят; розвивати зв’язне мовлення, бажання більше знати; виховувати шанобливе ставлення до народних звичаїв, до природи.
Обладнання: записані на дошці прислів’я, саморобні книжки, виставка книг, квітка – мікрофона, картки на встановлення відповідностей, ребус.

Завантажити: "Обряди зустрічі весни. Народні пісні –веснянки." (3 клас. Інтегрований урок позакласного читання та музичного мистецтва) + Сертифікат (Розмір: 368.1 KB, Завантажень: 388)
Back to top button