день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

“Обряди зустрічі весни. Народні пісні –веснянки.” (3 клас. Інтегрований урок позакласного читання та музичного мистецтва)

Автор: Карпенко Світлана Михайлівна

Навчальний заклад: Гожулівський навчально-виховний комплекс

Інтегрований урок  позакласного читання та музичного мистецтва

Тема: Обряди зустрічі весни. Народні пісні – веснянки.

Мета:
 музика: на матеріалі українських народних пісень веснянок розкрити виразні  та художні  можливості музики в зображенні весни; поповнити знання дітей про веснянки, як складову фольклорно-пісенного циклу; розвивати художнє та аналітичне мислення, вокально-хорові навички – звукобудування, дикцію; виховувати культуру слухання та співу, естетичний смак, дбайливе ставлення до природи; прищеплювати любов до музики та пісні.
позакласне читання:  поповнити уявлення школярів про святковий календар весни; викликати в учнів інтерес до традицій українського народу у відзначенні свят; розвивати зв’язне мовлення, бажання більше знати; виховувати шанобливе ставлення до народних звичаїв, до природи.
Обладнання: записані на дошці прислів’я, саморобні книжки, виставка книг, квітка – мікрофона, картки на встановлення відповідностей, ребус.

Завантажити: "Обряди зустрічі весни. Народні пісні –веснянки." (3 клас. Інтегрований урок позакласного читання та музичного мистецтва) + Сертифікат (Розмір: 368.1 KB, Завантажень: 249)