Конспекти уроків зарубіжної літератури 8 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вплив кохання на людську особистість в трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта». (8 клас. Зарубіжна література)

Автор: Кузьменко Таміла Сергіївна

Навчальний заклад: Філія Чернечослобідського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області Сніжківський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступеня, дошкільний навчальний заклад

Тема уроку: Оспівування чистого пристрасного кохання Ромео і Джульєтти, вплив кохання на людську особистість в трагедії В. Шекспіра  «Ромео і Джульєтта».

Мета уроку: (формувати компетентності) предметні (знання системи образів трагедії В. Шекспіра «Ромео і Джульєтта»; уміння визначати роль і значення кожного з героїв твору для розкриття                        його теми й ідеї; словниковий запас; розвинені зв’язне мовлення  та критичне мислення; навички ідейно-художнього аналізу літературних творів; шанобливе ставлення до родинних  цінностей, людської гідності); ключові (уміння вчитися:  активну пізнавальну діяльність в критичне мислення;  комунікативні: навички спілкування в колективі, акторські  здібності, вміння працювати з цитатним матеріалом, навички                роботи з індивідуальними картками; толерантне ставлення до думок і почуттів оточуючих; інформаційні: вміння визначати головне в тексті; навички роботи з книгою; загальнокультурні: естетичний смак, логічне й образне мислення; вишукані читацькі  вподобання; світогляд).

Обладнання: портрет  В. Шекспіра, ілюстрації до трагедії, картина Френка  Діксі «Ромео і Джульєтта», добірка висловлювань відомих людей   про кохання, тексти трагедії «Ромео і Джульєтта» українською мовою, індивідуальні картки, аудіозаписи ліричної музики.

Тип уроку: поглиблений аналіз художнього твору.

Back to top button