Конспекти уроків правознавстваКонспекти уроків правознавства 9 класФайли

Що таке кримінальна відповідальність і кримінальне покарання (9 клас. Правознавство) + Презентація

Автор: Криворука Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Миколо-Полтавський НВК  Костянтинівський р-н

Тема:  Що таке  кримінальна відповідальність і кримінальне покарання

Мета : ознайомити учнів з поняттями “кримінальна відповідальність”,  “покарання”; з’ясувати особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх; розв’язувати юридичні ситуації; сформувати в учнів вміння застосовувати отриманні юридичні знання на практиці; формувати власну думку учнів щодо проблеми злочинності в Україні;  виховувати в учнів негативне ставлення до злочинності та розуміння невідворотності кримінальної відповідальності       ; виховувати в учнів правову свідомість, негативне ставлення до злочину ,як суспільного явища і розуміння невідворотності покарання за вчинення  злочину, виховати повагу до права та юридичних норм; вести профілактичну роботу з підлітками щодо попередження правопорушень.

Очікувані результати: після цього уроку учні зможуть:

Характеризувати поняття кримінальна відповідальність;

Називати види покарань, що можуть застосовуватися до неповнолітньої особи;

Оцінювати причини підліткової злочинності в Україні.

Обладнання і матеріали: Конституція України; витяги з Кримінального кодексу України;  схема “ Види покарань ”, пам’ятка  «Чому не варто вчиняти злочин?», мультимедійний проектор, презентація, підручник.

Основні поняття: кримінальна відповідальність, кримінальне покарання.

Тип уроку: комбінований

Завантажити: Що таке кримінальна відповідальність і кримінальне покарання (9 клас. Правознавство) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 686.3 KB, Завантажень: 1246)
  
Back to top button