день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

В.Симоненко. Короткі відомості про митця. «Цар Плаксій та Лоскотон» (5 клас. Українська література)

Автор: Бережна Лариса Петрівна

Навчальний заклад: Максимівський навчально-виховний комплекс Кременчуцького району

Тема. В.Симоненко. Короткі відомості про митця. «Цар Плаксій та Лоскотон»

         Мета: познайомити учнів із творчістю поета, викликати зацікавленість до творчості автора; розвивати навички образного та логічного мислення, уміння вдумливо, виразно читати ліричні твори, коментувати, висловлювати свої думки та почуття, виховувати оптимістичне ставлення до життя, повагу до людей.

         Очікувані результати: учні виразно і осмислено читають казку, визначають основні риси характеру дійових осіб, простежують різні способи життя та поведінки дійових осіб, висловлюють особисте ставлення до зображуваного, проводять аналогії з сучасним життям.

         Обладнання: портрет В.Симоненка, тексти та ілюстрації до твору, картки для роботи в групах, «смайлики», торбинка, «дерево вражень».

Завантажити: В.Симоненко. Короткі відомості про митця. «Цар Плаксій та Лоскотон» (5 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 330.2 KB, Завантажень: 78)