Конспекти уроків математики 4 класКонспекти уроків природознавства 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Інтегрований урок математика та природознавство у 4 класі «Круїз математичним лайнером Світовим океаном»

Автор: Новосядла Наталія Василівна

Навчальний заклад: Хмельницька загальноосвітня школа №14

Інтегрований урок математика та природознавство у 4 класі «Круїз математичним лайнером Світовим океаном»

Математика. Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв’язування складених задач

Природознавство. Природа  Тихого, Атлантичного, Індійського та Північно-Льодовитого океанів

Мета (математика): узагальнити і систематизувати навчальний досвід учнів стосовно арифметичних дій додавання та віднімання. Вдосконалювати навички усних обчислень. Актуалізувати уміння порівнювати багатоцифрові числа та визначати різницеве відношення між числами; Формувати уміння розв’язувати складені задачі, що містять пропорційне ділення, на знаходження швидкості одного виконавця при одночасному русі, знаходження невідомого доданка у непрямій формі. Вдосконалювати навички ділення трицифрового числа на двоцифрове. Виховувати інтерес до навчання

Мета(природознавство): продовжувати формувати уявлення про поверхню Землі, її зображення на карті, уміння читати карту і працювати з нею, формувати уявлення про океани Землі; розвивати пізнавальний інтерес; формувати вміння логічно міркувати, чітко висловлювати свою думку, узгоджено працювати в групах; виховувати спостережливість, захопленість неповторністю і величчю природи.

Мета(спільна): формувати природознавчі компетенції учнів шляхом системи інтегрованих завдань з математики, навчально-пізнавальної і природоохоронної діяльності; розвивати ціннісне орієнтацію  до вивчення нового. Виховувати соціально активну особистість.

Тип уроку: урок застосування знань на практиці

Вид уроку: інтегрований

Форма: круїз

Методи: інтерактивна технологія «Контракт», «Очікування», робота в групах

Обладнання: ілюстрований матеріал, фізична карта світу, моделі лайнерів, дидактичний матеріал.

Завантажити: Інтегрований урок математика та природознавство у 4 класі «Круїз математичним лайнером Світовим океаном» + Сертифікат (Розмір: 1.4 MB, Завантажень: 556)
Back to top button