ГоловнеПерерва

14 березня увесь світ відзначає Міжнародний день математики і числа “Пі”

Саме 14 березня увесь світ відзначає Міжнародний день математики і числа “Пі”. Свято започатковане ЮНЕСКО, щоб підкреслити важливу роль цієї дисципліни. Про це повідомляє пресслужба ЮНЕСКО.

“Математика з її безліччю технічних застосувань зараз лежить в основі всіх сфер нашого життя. Поряд з алгоритмами, математика відіграє ключову роль в технологіях штучного інтелекту і технологічних збоях – і, в міру того, як ми стикаємося з глобальними проблемами, такими як пандемія COVID-19 і зміна клімату, ми пам’ятаємо про важливу роль математики у розв’язанні задач нашого часу”, – заявила Генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азулай.

Міжнародний день математики відзначається на всіх континентах: від Мадагаскару до Гамбії, від Панами до Чилі, від Албанії до Малайзії, від Бангладеш до Австралії.

Окрім того, 14 березня відзначають День числа “Пі”. Число “Пі” – математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжини його діаметра. В цифровому вираженні число “Пі” починається як 3,141592… і має нескінченну математичну тривалість.

“Математика і статистика є найважливішими інструментами, за допомогою яких особи, відповідальні за ухвалення рішень, можуть прогнозувати еволюцію захворювання й оптимізувати стратегії пом’якшення наслідків при обмежених ресурсах”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Рік карантину в Україні: виклик, який став кроком на шляху до діджиталізації шкільної освіти,- Шкарлет

Back to top button