Анонс

14 березня – День українського добровольця

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань 14 березня 2017 року в м. Києві проводяться урочисті заходи.

Протягом березня

Виставки до дня українського добровольця «Воїни» в школах міста Києва – це 24 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

10 березня -14 березня

Ікони буде презентовано в Києві в Українському домі й передано командирам батальйонів як оберіг святості та захисту від нечисті та силі вірування в землю українську. Частину іконописних робіт буде освячено в Гошіському монастирі, частину передано через волонтерів на передову, частину передамо капеланами, декотрі поїдуть на передову й будуть освячені на місці на блокпостах як символ захисту та непохитності духу.

ГОДИНИ РОБОТИ: 10 -14 березня з 10:00 до 18:00, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Медіа-центр, НЦДКС «Український дім», вул. Хрещатик,2, Київ ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАХОДУ: Тел. +38 (099) 717 59 95 E-mail: maidanmuseum@gmail.com

Виставка «Самооборона – добровольці Майдану» – відбуватиметься із 11 до 14 березня в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім», та розповідає про бійців Самооборони Майдану.

Фотовиставка у Будинку культури МВС «Батальйон Кульчицького» – що розповідає про бойовий шлях першого добровольчого батальйону який формувався із бійців самооборони й патріотів та вирушив із Майдану на фронт.

14 БЕРЕЗНЯ проводяться комплексні заходи з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця, а саме:

14.00  – Урочиста частина із шикуванням батальйону  НГУ ім. С. Кульчицького на Майдані Незалежності та виступи Голови Верховної Ради України,  добровольців волонтерів, представників патріотичних організацій які формували перші добровольчі батальйони.

14.40  – Покладання учасниками заходу квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні;

15.00 – ВИСТАВКИ  ТА ЗАХОДИ НА МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ:

  • Виставка – “Воїни. Історія українського війська” – це 20 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.;
  • Виставка волонтерських машин і перших машин – які забезпечували і забезпечують бійців на передовій волонтерською допомогою;
  • Пластуни запрошують усіх бажаючих до складання пазлів «Історія України – Воїни».

16.00 – Освячення ікон в НЦДКС «Український дім» та передача  представникам батальйонів, що на передовій;

17.00 – Вшанування загиблих покладанням квітів та запалення лампадок до світлини воїнів, що віддали життя за Україну в зоні АТО  (біля Національного військово-історичного музею України).

Вшануй подвиги українських добровольців, приєднайся до заходів на Майдані 14 березня!

Back to top button