день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Загальна характеристика класу Плазунів. Особливості зовнішньої та внутрішньої будови (скелет і мускулатура) (7 клас. Біологія) + Презентація

Автор: Судак Яна Олегівна

Навчальний заклад: Філія Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області “Рівнянська ЗШ №7”

Тема уроку: Загальна характеристика класу Плазунів. Особливості зовнішньої та внутрішньої будови (скелет і мускулатура).

Мета уроку: ознайомити учнів із зовнішньою та внутрішньою будовою Плазунів (скелетом та мускулатурою), поривами тіла, пристосованістю до руху, порівняти скелет Земноводних та Плазунів; розвивати спостережливість, логічне мис­лення; виробляти вміння само­стійно робити висновки н; формувати в дітей відповідальність за стан навколишнього середовища, інтерес до предмета.

Тип уроку: комбінований.

Методи та методичні прийоми: словесні: бесіда, розповідь, пояснення; наочні: схеми, таблиці; самостійна робота.

Базові поняття: Клас Плазуни, линяння, луски, скелет, грудна клітка, м’язи, ребра.

Засоби навчання: схеми та плакати, підручник.

Завантажити: Загальна характеристика класу Плазунів. Особливості зовнішньої та внутрішньої будови (скелет і мускулатура) (7 клас. Біологія) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 6.6 MB, Завантажень: 187)