день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Оповідання про справи твоїх ровесників. «Красиві слова і красиве діло» В.О.Сухомлинський (3 клас. Літературне читання)

Автор: Кидисюк Ванда Володимирівна

Навчальний заклад: Спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням іноземних мов І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка м. Бердичева Житомирської області

Оповідання про справи твоїх ровесників. «Красиві слова і красиве діло» В.О.Сухомлинський (3 клас. Літературне читання)

Мета. Ознайомити учнів з біографією Василя Сухомлинського. Допомогти учням усвідомити головну думку твору. Вчити характеризувати героїв, давати оцінку їхнім вчинкам.

Розвивати творчі здібності школярів: уміння складати зв’язну розповідь про подію на морально-етичну тему. Виховувати у дітей людяність, гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей, великодушність, скромність, самопожертву.

Навчати оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, бажання назавжди зберегти людську гідність.

 Обладнання: Портрет В.О.Сухомлинського, виставка книг В.О.Сухомлинського, реферати учнів «Життєвий і творчий шлях В.О. Сухомлинського», міні-підручники «Школа доброти» №№ 1, 2, 3; магнітофон.

Завантажити: Оповідання про справи твоїх ровесників. «Красиві слова і красиве діло» В.О.Сухомлинський (3 клас. Літературне читання) + Сертифікат (Розмір: 1.6 MB, Завантажень: 153)