день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Створення фотоальбому засобами Microsoft Оffice PowerPoint (6 клас. Інформатика) + Презентація

Автор: Олійник Віта Вікторівна

Навчальний заклад: Миньковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів

ТЕМА. Створення фотоальбому засобами Microsoft Оffice PowerPoint

Мета:

навчальна: формувати вміння та навички створювати фотоальбом в PowerPoint, редагувати зображення, текст, форматувати текст, запускати презентацію на перегляд;

розвивальна: сформувати навички спілкування при спільній роботі, розвиток у школярів теоретичного та творчого мислення; формування оперативного мислення, напрямленого на вибір оптимальних рішень; розвиток мовлення, пам’яті, вміння аналізувати, виділяти головне; розвиток пізнавального інтересу в учнів; підвищення творчої активності та інтересу учнів до предмету інформатики.

виховна: виховувати в учнів інтерес до предмета, естетичний смак, бережне ставлення до техніки; інформаційну культуру, волі до перемоги; винахідливості; вміння працювати у команді.

Тип уроку:  урок формування нових знань, умінь, навичок.

Обладнання: ПК, прикладне програмне забезпечення Microsoft Power Point, картки із завданнями, опорний конспект, робочі зошити.

Завантажити: Створення фотоальбому засобами Microsoft Оffice PowerPoint (6 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 4.6 MB, Завантажень: 252)