Конспекти уроків зарубіжної літератури 8 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Гомер та його значення в історії розвитку європейських літератур. Міфологічна основа гомерівського епосу «Іліада» (8 клас. Зарубіжна література)

Автор: Жук Тетяна Сергіївна

Навчальний заклад: Немовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області

Тема:  Гомер та його значення в історії розвитку європейських літератур. Міфологічна основа гомерівського епосу «Іліада».

Мета: формування компетентностей предметних: активізувати отримані раніше знання про міфи Троянського циклу,  ознайомити учнів із легендарною особистістю – давньогрецьким поетом Гомером та його поемою «Іліада», допомогти усвідомити гуманістичний зміст цієї поеми; ключових: уміння вчитися, вести активну пізнавальну діяльність, аналізувати і робити власні висновки; комунікативних: навички спілкування в колективі; інформаційних: вміння знаходити потрібну інформацію та подавати її; загальнокультурних: прагнення до літературної освіти, естетичний смак, світогляд.

Обладнання:  презентація,  експозиція сцен з художнього фільму “Троя” (2004 г.)

Міжпредметні зв᾿язки: всесвітня історія, художня культура.

Завантажити: Гомер та його значення в історії розвитку європейських літератур. Міфологічна основа гомерівського епосу «Іліада» (8 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 365.8 KB, Завантажень: 1222)
  
Back to top button