день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Т.Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Петербурзі. Патріотичні мотиви твору «Думка» («Тече вода в синє море») (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема: Т.Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Петербурзі. Патріотичні мотиви твору «Думка» («Тече вода в синє море»)

Мета: поглибити знання школярів новими фактами з біографії Тараса Шевченка,  зокрема про часи його перебування в Санкт-Петербурзі; ознайомити учнів з поезією Т. Шевченка «Думка» («Тече вода в синє море…»), проаналізувати твір;  розвивати вміння виразного читання, аналізувати прочитане, виробляти літературні смаки; виховувати любов до рідної мови, рідного слова, бути справжнім патріотом України, виховувати прагнення до духовно багатого життя.

Завантажити: Т.Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Петербурзі. Патріотичні мотиви твору «Думка» («Тече вода в синє море») (6 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 9.2 MB, Завантажень: 149)