Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Правила запису формул в табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні (7 клас. Інформатика) + Презентація

Автор: Хащевацька Інна Вікторівна

Навчальний заклад:  НВК “Кіровоградський колегіум”

Тема: Правила запису формул в табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні.

Мета: навчальна:  З’ясувати правила запису формул в табличному процесорі; навчити  копіювати і переміщувати формули; ознайомитись із поняттям модифікації формул.

розвиваюча: розвивати  логічне мислення; формувати вміння узагальнювати, мірку­вати;  продовжувати розвивати навички роботи з інформаційними технологіями;

виховна: формувати пізнавальний інтерес,  активність, терпимість та інформаційну культуру учнів.

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Правила запису формул в табличному процесорі. Копіювання і переміщення формул. Поняття про модифікацію формул при копіюванні (7 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 157)
  

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*