Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Шолом-Алейхем. Віхи життєвого і творчого шляху письменника (9 клас. Зарубіжна література)

Автор: Білецька Неля Василівна

Навчальний заклад: Лящівський НВК

Тема. Шолом-Алейхем. Віхи життєвого і творчого шляху письменника. Відображення у його творах долі єврейського народу. Шолом-Алейхем і Україна.

Мета уроку:

  • формування предметних компетентностей: викликати інтерес учнів до життя й творчості письменника; показати тісний зв’язок з Україною та роль України у долі митця; розширити знання про історичні перипетії в житті єврейського народу в Україні; розвивати навички сприйнятття інформації на слух, уміння готувати повідомлення та презентувати їх, визначати головне, висловлювати свої думки та відстоювати їх; розвивати словниковий запас старшокласників, навички зв’язного мовлення, критичного мислення;
  • формування ключових компетентностей: уміння вчитися: активізувати пізнавальну діяльність учнів; комунікативної: формувати навички спілкування в колективі; інформаційної: формувати вміння знаходити потрібну інформацію та представляти її; заганокультурної: виховувати прагнення до літературної освіти, естетичний смак; розширювати кругозір школярів.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання: портрет письменника, ілюстрації до біографії, навчальий фільм про Шолом – Алейхема.

Випереджальні завдання: підготувати: додатковий матеріал про життя і творчість Шолома – Алейхема; презентацію творів про письменника; укласти фотоальбом «Життя Шолома – Алейхема».

Завантажити: Шолом-Алейхем. Віхи життєвого і творчого шляху письменника (9 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 561.5 KB, Завантажень: 315)
  
Back to top button