Конспекти уроків алгебри 9 класУсі уроки з математикиФайли

Інтегрований урок математики і біології у 9 класі «Розв´язувати системи рівнянь другого степеня з двома змінними та розв’язувати текстові задачі за допомогою рівнянь»

Автор: Остимчук Галина Володимирівна

Навчальний заклад: ЗОШ І-ІІІ ст. с.Судче

Тема . Інтегрований урок математики і біології у 9 класі «Розв´язувати системи рівнянь другого степеня з двома змінними та розв’язувати текстові задачі за допомогою рівнянь»

Мета: навчальна- узагальнити та систематизувати знання і вміння учнів розв´язувати системи рівнянь другого степеня з двома змінними та розв’язувати текстові задачі за допомогою рівнянь.

розвиваюча: розвивати вміння міркувати, аналізувати, робити висновки, вміння чітко висловлювати думку, розвивати творчі здібності, логічне мислення та кругозір учнів.

виховна: виховувати в учнів увагу, спостережливість,  наполегливість у навчанні, охайність математичних  записів та акуратність, почуття колективізму.               

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань, умінь і навичок учнів.

Обладнання:  малюнки птахів, картки із завданнями.

Міжпредметні зв´язки: зв´язок математики з біологію.

Завантажити: Інтегрований урок математики і біології у 9 класі «Розв´язувати системи рівнянь другого степеня з двома змінними та розв’язувати текстові задачі за допомогою рівнянь» + Сертифікат (Розмір: 504.2 KB, Завантажень: 655)
  
Back to top button