Конспекти уроків історії України 10 класУсі уроки історіїФайли

Воєнні дії на території України в 1914—1917 рр. Бойовий шлях Легіону УСС та їхня культурно-освітня діяльність (10 клас. Історія України) + Презентація

Автор: Васильків Наталія Павлівна

Навчальний заклад: ДНЗ ” Почаївське вище професійне училище”

Тема. Воєнні дії на території України в 1914—1917 рр. Бойовий шлях Легіону УСС та їхня культурно-освітня діяльність. Політика Російської імперії та Австро-Угорщини на українських землях у 1914—1917 рр. Економічна та політична кризи в Російській імперії та Австро-Угорщині.

Мета: охарактеризувати перебіг та наслідки воєнних дій у 1914 р. на території України; з’ясувати, за яких обставин Східна Галичина та Північна Буковина були захоплені російськими військами, а також розкрити суть політики російської адміністрації на західноукраїнських землях; розвивати в учнів навички самостійної та дослідницької роботи, вміння на основі візуальних і текстових джерел інформації характеризувати історичні події, робити висновки та узагальнення; сприяти національно-патріотичному вихованню учнів.

Основні поняття: «Галицька битва», «Галицько-Волинське генерал-губернаторство», депортація, репресії, Горлицький прорив, Брусиловський прорив, тактика «спаленої землі», Маківський бій, Семиківський бій.

Обладнання: мультимедійна презентація «Галицька битва», карта, картки з документами.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Очікувані результати
Після цього уроку учні зможуть:
показувати на карті території України, де у 1914 р. відбувались воєнні події Першої світової війни;
визначати хронологічну послідовність подій Першої світової війни на території України;
на основі аналізу різних джерел інформації характеризувати воєнно-політичні події 1914 р.

Завантажити: Воєнні дії на території України в 1914—1917 рр. Бойовий шлях Легіону УСС та їхня культурно-освітня діяльність (10 клас. Історія України) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.7 MB, Завантажень: 1711)
Back to top button