Конспекти уроків інформатики 6 класУсі уроки інформатикиФайли

Створення плакату «Календар» (6 клас. Інформатика) + Презентація

Автор: Зінченко Лілія Миколаївна

Навчальний заклад: Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ стпенів №1 ім.О.І.Копиленка

Тема: Створення плакату «Календар»

Мета:

  • навчальна: вдосконалити основні знання про текстовий редактор Microsoft Word та його можливості, навчити форматувати текст засобами текстового процесора, створювати документи за певною структурою, формувати поняття плакату, розглянути види плакатів та принципи їх створення засобами Microsoft Word;
  • розвивальна: розвивати критичне мислення; навички роботи у програмі MS Word; пізнавальний інтерес до предмету інформатики; вміння аналізувати; стимулювати вміння порівнювати набуті знання;
  • виховна: виховувати професійні риси, почуття відповідальності, вміння об’єктивно оцінювати себе та інших, культуру користувача ПК; привчати працювати творчо.

Завдання уроку:  створити плакат з теми «Календар» за прикладом та проявити творчі здібності в оформленні текстового документа.

Очікуваний результат: наприкінці уроку учні

  • називають інструментарій текстового редактора, який використовувався при створенні плакату;
  • вміють користуватися інструментами для креслення й налаштування властивостей таблиць у текстовому документі; імпортувати зображення в текстовий документ; створювати рамки для документа; форматувати текст.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: інтерактивна дошка, проектор,  комп’ютери.

Дидактичне забезпечення: Опитувальні картки, презентація, папки з робочими матеріалами для створення плакату, інструкційно-перевірочні  картки.

Завантажити: Створення плакату «Календар» (6 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 6.5 MB, Завантажень: 316)
Back to top button