Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Утворення Кирило-Мефодіївського братства. Програмні документи й громадсько-політична діяльність братчиків (9 клас. Історія України)

Автор: Орел Альона Володимирівна

Навчальний заклад: Великобілозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

ТЕМА УРОКУ: Утворення Кирило-Мефодіївського братства. Програмні документи й громадсько-політична діяльність братчиків

МЕТА УРОКУ:

Навчальна: охарактеризувати процес утворення Кирило-Мефодіївського братства та його громадсько-політичну діяльність сприяти формуванню у учнів поняття про  національну ідею українського народу.

Розвиваюча: з метою розвитку  критичного історичного мислення, запропонувати учням роботу з документами,  розвинути у учнів  вміння систематизувати данні, отримані з різних джерел.  Сприяти розвитку вміння критично ставитися до різноманітних історичних джерел та встановлювати істинність джерел.

Виховна: сприяти вихованню у дітей осмислення ролі людини в історії, активної громадянської позиції та виховувати учнів у дусі любові до Батьківщини.

Обладнання та матеріали: документи, ілюстрації, схеми, таблиці, презентація.

Тип уроку:  вивчення нового матеріалу,

Завантажити: Утворення Кирило-Мефодіївського братства. Програмні документи й громадсько-політична діяльність братчиків (9 клас. Історія України) + Сертифікат (Розмір: 326.1 KB, Завантажень: 473)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*