Конспекти уроків англійської мови 10 класУсі уроки англійської мовиФайли

Міжнародна освіта. Метод проб і помилок (10 клас. Англійська мова) + Презентація

Автор: Фіялко Олена Петрівна

Навчальний заклад: Комунальний заклад Київської обласної ради “Київський обласний ліцей – інтернат фізичної культури та спорту”

Тема: Міжнародна освіта. Метод проб і помилок

ХХІ століття з впевненістю можна назвати епохою інформаційних технологій, які проникають у всі без винятку сфери життя людини. Завдяки новітнім досягненням кібернетики та інформаційних технологій освіта стає явищем інтернаціональним.  Якщо раніше, щоб здобувати освіту потрібно було відвідувати лекції, семінари, то наразі ситуація змінилася: ви можете навчатися у будь-якому коледжу, університетові світу не виходячи з власної квартири. Це можливо завдяки  сучасним комунікаціям, що роблять можливим масову інтернаціоналізацію освіти. Завдяки досягненням в інформаційних технологіях освіта набуває не бачених раніше масштабів, як за кількістю залучених учасників так і за глибиною результатів.

Інтернаціоналізація освіти на сучасному етапі – це не просто обмін учнями, студентами й викладачами – це феномен набагато масштабніший та складніший. Основою нової інтернаціональної освіти стають технології у сфері ІТ помножені на креативність та здатність знаходити рішення все більш складних проблем.  Тому сьогодні ми поговоримо про освіту у Великобританії, що є однією з найпопулярніших країн для навчання у світі. Ми розглянемо британську систему освіти з точки зору іноземних абітурієнтів, які готуються до вступу  та спробують скласти іспити з циклу природничо-математичних дисциплін у контексті science.

Мета уроку:

Практична: формувати лексичні навички, навички читання та діалогічного мовлення; повторювати вивчений матеріал даної теми.

Освітня: ознайомити учнів особливістю освіти у Великобританії, з новою лексикою

Розвиваюча: розвивати мовну інтуїцію, ерудицію учнів та інтелектуальні здібності; навички аудіювання, мовлення, уміння вибирати та використовувати мовленнєві форми для здійснення комунікативних намірів у конкретних ситуаціях.

Виховна: виховувати в учнів зацікавленість у розширенні своїх знань, інтерес до іноземної системи освіти.

Тип уроку: інтегрований урок (математика + англійська мова)

Обладнання: підручник, робочий зошит, тестові завдання, ноутбук, презентація, відео.

Підручник: Карп`юк О.Д. Англійська мова: Підручник для 10-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту.

Завантажити: Міжнародна освіта. Метод проб і помилок (10 клас. Англійська мова) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 7.4 MB, Завантажень: 140)