день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

ЗНО готуються ввести для дев’ятикласників

Повну середню освіту в Україні діти здобуватимуть впродовж 12-ти років за схемою 5+4+3, а після 9-го класу учні здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання, за результатами якого вступатимуть до навчального закладу.

Як повідомив заступник міністра освіти та науки України Павло Полянський в Укрінформі на засіданні Громадянської платформи з реформування наукової сфери, така ініціатива міститься у проектах Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки та рамкового закону про освіту, напрацьованих експертами, повідомляє ukrinform.ua

«Після дев’ятого класу, і це ми вже плануємо поетапно зробити, у якій формі це буде, треба подивитися, загальне ЗНО, а потім буде ліцей. З десятого класу буде вступ, а не перехід, як зараз із дев’ятого у десятий, а саме вступ до старшої школи», – сказав Полянський.

За його словами, випускники 9-х класів зможуть вступати до навчального закладу академічного спрямування (учні з кращими результатами ЗНО; орієнтація на вступ до університету), навчального закладу професійного спрямування або професійного коледжу.

«Це дуже важлива річ, це зміна парадигми від переходу з основної школи у старшу до вступу з основної школу у старшу», – підкреслив чиновник.

Ще одна ініціатива, розповів Полянський, стосується зміни підходів до вступу в початкову школу. «Вступ до першого класу дітей буде здійснюватися тільки на підставі їхнього місця проживання. Ніяких не може бути вступних тестувань, випробовувань і співбесід до першого класу», – зазначив заступник міністра.