ЗНО будуть здавати у 9 класі

Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення зовнішнього незалежного тестування для всіх учнів при переході в старші класи. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

“Після закінчення основної школи, дев’ятого класу, буде проведено зовнішнє незалежне тестування всіх випускників”, – сказав він. Хобзей зазначив, що відповідний пункт передбачається внести в новий закон “Про освіту” і ця норма вже була погоджена з Міністерством фінансів.

Зі слів урядовця, ще зарано говорити, з яких дисциплін буде проводитися цей тест, чи він буде збірним – суспільно-філологічним із завданнями з іноземної мови. Також Хобзей додав, що таким чином старша школа буде відділена від середньої.

Один коментар

  1. Оксана

    В якому році планують вводити це ЗНО? Якщо для учнів,які вчаться сьогодні у 8-му класі, тоді це просто знущання над ними. Від п’ятого класу їм підручники видавали у другій половині навчального року. Вчитись було дуже важко користуючись електронними носіями, а тепер ще їх шокувати цим ЗНО. Проводити експеременти над цими дітьми – це вже занадто. Я вважаю, що потрібно вводити для тих учнів, які вчаться по новій системі.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*