ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО будуть здавати у 9 класі

Міністерство освіти і науки має намір ініціювати проведення зовнішнього незалежного тестування для всіх учнів при переході в старші класи. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

“Після закінчення основної школи, дев’ятого класу, буде проведено зовнішнє незалежне тестування всіх випускників”, – сказав він. Хобзей зазначив, що відповідний пункт передбачається внести в новий закон “Про освіту” і ця норма вже була погоджена з Міністерством фінансів.

Зі слів урядовця, ще зарано говорити, з яких дисциплін буде проводитися цей тест, чи він буде збірним – суспільно-філологічним із завданнями з іноземної мови. Також Хобзей додав, що таким чином старша школа буде відділена від середньої.

Коментарів: 12

 1. а можна старі публікації якось оновлювати? адже 9 клас зараз дуже чекає на новини, пов’язані з здачею/нездачею зно після 9 класу

 2. Книги надрукувати на 9 клас не встигли, а ЗНО давайте проведемо. Не абсурд?

 3. Що значить “ще зарано говорити, з яких дисциплін буде проводитися цей тест “? Якщо тест буде, то і учні і вчителі повинні про це знати на 1 вересня… і не тільки “з яких дисциплін”, але й перелік вимог.

  1. Дата публікації – 10.11.2015. Це про всяк випадок…
   І ще: згідно з Положенням про ЗНО, програма має бути затверджена за півтора року до його проведення. Я, так розумію, ніхто таку програму на сьогоднішній день в очі не бачив…

 4. Вважаю, ідея правильна. Доступ до вищоі освіти через подвійний селективний відбір.

 5. Невже батькам не цікаво знати справжній рівень знань своєї дитини після 9-го класу? І при чому потім у Вас батьки буде ще 2 роки щоб виправити ситуацію, а не починати коли дитина буде в 11 класі.

 6. я за те, щоб здавали теперішні 8 кл….Тоді вже не заставлять брати до 10 кл тих, що мають початковий рівень знань!!!! Вони ж складають тести ЗНО на 1-3 бали!!! Потім вину за це перекладають на вчителів!!! А ще гірше те, що, якимось чином, вони ще вступають у ВУЗи!!! Ось так!

  1. А хіба Ви не бачите, що на сьогоднійшній день в 10 класах всього до 10 дітей, тому що дійсно, як кажуть діти ми не хочемо йти в 10 тому що потрібно здавати ЗНО. Заставляти нікого не потрібно.Ось так!

 7. Повністю погоджуюся з попереднім коментарем.Моя дочка закінчила 8 клас.Підручники скачували,короткі конспекти писали-все витримаои, а тепер проведем на дітях новий експеримент-здамо ЗНО .Міністерство дбає про наших дітей!!!

Back to top button