ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО-2021: математика або математика (завдання рівня стандарту)

У 2021 році під час реєстрації можна обрати один із таких предметів зовнішнього незалежного оцінювання: Математика або Математика (завдання рівня стандарту).

Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і не планують використовувати результати з математики для вступу до закладів вищої освіти, мають обрати сертифікаційну роботу Математика (завдання рівня стандарту).  Щоб обрати саме цю сертифікаційну роботу,  потрібно упродовж реєстрації поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «не отримувати результат 100-200». Здобувачі освіти, які позначили саме такі реєстраційні дані, отримають за виконання сертифікаційної роботи з Математики (завдання рівня стандарту) тільки оцінку за шкалою 1–12 балів.

Випускники поточного року, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, мають обрати  сертифікаційну роботу з Математики (поставити позначки «зарахувати як оцінку ДПА», а також «отримувати результат 100-200»). Для таких учасників як оцінку ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31. Вони  отримають як результати за шкалою 1–12 балів (ДПА рівня стандарту), так і за рейтинговою шкалою 100-200 балів зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, обов’язково виконуватимуть  завдання сертифікаційної роботи з Математики. Вони отримають оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання всіх завдань тесту (важливо поставити позначку «зарахувати як оцінку ДПА»), окрім того, вони можуть отримати результат зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів, якщо поставлять позначку «отримувати результат 100-200».

Зміст обох сертифікаційних робіт визначається Програмою зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки України.  Сертифікаційна робота з Математики (завдання рівня стандарту) налічуватиме 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин; сертифікаційна робота з Математики міститиме 34 завдання, на виконання яких відведено 210 хвилин.

Читайте також: Як батьки можуть допомогти дитині підготуватися до ЗНО

Back to top button