Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

ЗНО-2020: історія- оперативна інформація

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з історії України взяли 178 714 осіб, що становить 67,69 % від загальної кількості зареєстрованих.

75 учасників ЗНО не було допущено до пунктів тестування, 17 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 90 громадських спостерігачів.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з історії України через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі.

Із завданнями сертифікаційної роботи можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2020. Історія України». Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з історії України буде розміщено 10 липня.

Нагадаємо, що для абітурієнтів, які планують вступати на заочну форму навчання, можуть скасувати ЗНО.

Back to top button