Конспекти уроків мистецтва 10 класУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриФайли

Значення драматургії для розвитку українського театру. Аматорський театр. Творчість М. Щепкіна (10 клас. Художня культура)

ТЕМА: Значення драматургії для розвитку українського театру. Аматорський театр. Творчість М. Щепкіна. Театр у Галичині та на Буковині. Театр  корифеїв. Перший український стаціонарний театр у Києві. Творчий шлях М. Заньковецької

МЕТА: ознайомлювати учнів із видатними драматургами XIX — початку XX ст.; розповісти про заснування театрів та розвиток театрального мистецтва у Галичині та на Буковині; ознайомлювати з творчим портретом М. Щепкіна і його внеском у розвиток українського театрального мистецтва, із видатними діячами театру корифеїв; довести історичне значення театру корифеїв для розвитку українського театрального мистецтва; розповісти про заснування першого українського стаціонарного театру в Києві; ознайомлювати з творчим портретом М. Заньковецької, її внеском у розвиток українського театрального мистецтва; розвивати зацікавленість історичним розвитком українського театру; учити аналізувати, робити висновки; виховувати любов до театру, повагу до роботи театральних діячів, до українського театрального мистецтва.

ОБЛАДНАННЯ: портрети М. Кропивницького, М. Старицького, І. Карпенка-Карого,  І. Франка, М. Щепкіна, М. Садовського, П. Саксаганського, М. Заньковецької.

Усі конспекти уроків художньої культури  на сайті «Шкільне життя»

Завантажити: Значення драматургії для розвитку українського театру. Аматорський театр. Творчість М. Щепкіна (10 клас. Художня культура) (Розмір: 22.0 KB, Завантажень: 495)
  
Back to top button