Здоров'яФізіологія

Зміна способу життя врятує від раку

Дослідження, проведене організацією Cancer Research UK, показало, що зміна деяких факторів способу життя може значно знизити ризик розвитку 4 з 10 типів раку. До числа факторів, що підвищують ризик, вчені відносять куріння, неправильне харчування і вживання алкоголю, пише Science World Report. За даними дослідження, найбільш небезпечне куріння.
Здоровий спосіб життя - Шкільне життя
Виправити ситуацію допоможе відмова від куріння і правильне харчування, зокрема, вживання достатньої кількості фруктів і овочів, а також виключення з раціону оброблених продуктів.

“Численні дослідження показали, що спосіб життя сильно впливає на ризик розвитку раку. Мені здається, Новий рік – прекрасний привід почати вести здоровий спосіб життя”, – говорить дослідник Макс Паркін.

Вчені з’ясували: за останні 5 років за допомогою відмови від куріння можна було б запобігти приблизно 314000 випадків раку, а завдяки правильному харчуванню – 145000 випадків. Ще 88 тисяч випадків були пов’язані з надмірною вагою. Дослідники вважають, що уряд повинен допомагати людям вести здоровий спосіб життя, проводячи спеціальні заходи. Вони вважають: для успішної боротьби з курінням необхідно терміново прибрати логотипи з сигаретних пачок. Наприклад, у Великобританії скорочення числа курців всього на 1% врятує близько 3000 життів на рік.

Шкільне життя

Back to top button