Перерва

Зйомки продовження «Аватара» почнуться у кінці 2013 року

Зйомки продовження «Аватара» почнуться у кінці 2013 року
Зйомки продовження «Аватара» почнуться у кінці 2013 року
Джеймс Кемерон має намір приступити до зйомок двох сиквелів фільму «Аватар” у кінці 2013 року.

Кінематографіст сподівається, що готові сценарії обох стрічок він отримає вже у лютому. Своїми планами Кемерон поділився на прем’єрі фільму Пітера Джексона «Хоббіт: Неждана подорож» (»The Hobbit: An Unexpected Journey”), що відбулася у Веллінгтоні у Новій Зеландії 28 листопада.

Кемерон анонсував два сиквели до «Аватару» у жовтні 2010 року. У пресі також з’являлися чутки про четвертий фільм — зокрема, повідомлялося, що якщо він і буде знятий, то стане не продовженням, а передісторією. Відомо, що Кемерон не буде робити перерв між зйомками другої і третьої серії. За деякими даними, у нових стрічках кінематографіст збирається досліджувати моря і океани Пандори, планети, на якій відбуваються події «Аватара».

Перший «Аватар» вийшов на екрани у грудні 2009 року. Фільм зібрав у прокаті понад 2,7 мільярда доларів США при бюджеті в 237 мільйонів доларів США. У даний час «Аватар» очолює перелік найкасовіших кінострічок (на другому рядку у тому ж списку знаходиться ще одна робота Кемерона — стрічка 1997 року «Титанік»).