Конспекти уроків української літератури 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Життя і творчість Т.Г.Шевченка. Т.Шевченко «Тополя». Відображення глибини переживань дівчини, розлученої з коханим (7 клас. Українська література)

Тема уроку. Життя і творчість Т.Г.Шевченка. Т.Шевченко «Тополя». Відображення глибини переживань дівчини, розлученої з коханим

Мета уроку: продовжити знайомити школярів з творчістю видатного Кобзаря, зосередивши увагу на його романтичному творі «Тополя»; визначити його ідейно-тематичну спрямованість, проаналізувати казково-фантастичні мотиви, художні засоби, внутрішній світ героїв; розвивати активний словник школярів, увагу, пам’ять, уміння грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження, формувати кругозір, світогляд; виховувати в учнів любов до рідної літератури; повагу до творчості Т. Г. Шевченка; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: портрет Т. Шевченка, бібліотечка його творів, малюнки-ілюстрації до балади «Тополя»; дидактичний матеріал (тестові завдання, картки), грамзапис або аудіозапис тексту балади.

Завантажити: Життя і творчість Т.Г.Шевченка. Т.Шевченко «Тополя». Відображення глибини переживань дівчини, розлученої з коханим (7 клас. Українська література) (Розмір: 29.1 KB, Завантажень: 102)
  
Back to top button