день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Завтра відбудеться прем’єра нового альбому Океану Ельзи

Прем'єра відбудеться о 12:00 на Яндекс.Музика

Прем’єра відбудеться о 12:00 на Яндекс.Музика

Завтра, 15 травня, о 12:00 на Яндекс.Музика відбудеться прем’єра альбому Земля гурту Океан Ельзи.
Наступного дня, 16 травня, реліз відбудеться на інших цифрових майданчиках. В Україні CD вийде 20 травня, а 22 травня – в Росії, Білорусі, країнах СНД.

Над восьмим студійним альбомом гурт працював з британським саунд-продюсером, володарем трьох нагород Grammy Кеном Нельсоном. До альбому увійдуть 12 треків.

Прем’єра першого синглу альбому Земля – ​​пісні Обійми- відбулася на Корреспондент.net у лютому цього року. Другий сингл – Стріляй і відеокліп на нього від режисера Майка Брюса презентували у квітні.

Слідом за презентацією альбому музиканти Океану Ельзи відправиться в тур спочатку по Україні (травень-червень), а з осені – країнами СНД і Північної Америки.

Як повідомили в прес-службі ОЕ, разом з гуртом участь у турі візьме один із найкращих балканських гітаристів Володимир Опсеніца, який також брав участь у записі пісень Землі.

Джерело: Корреспондент.net