ГоловнеПерерва

Завтра можлива відставка Ганни Новосад

На засіданні фракції “Слуга народу” визначились, що голосуватимуть у Верховній Раді за відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука, а також за кандидатуру Дениса Шмигаля на посаду глави уряду.

У “Слузі народу” озвучили ключові зміни в уряді. На даний момент відомі шість позицій в новому уряді, продовжуються консультації, передає УНН.

“Недостатньо багато інформації, що б коментувати прямо кожну кандидатуру, яка пропонується. Дехто відомий, на даний момент шість позицій. Проводяться, продовжуються консультації. Багато позицій викликають позитив. І хто залишається точно, це міністр Федоров, він залишається точно на своїй посаді. Більш того, прозвучала інформація, що можливо він навіть буде віце-прем’єр-міністром і міністром з Цифрової трансформації. На це ми очікуємо. Якщо говорити про попередню версію – заміна буде міністра закордонних справ, реінтеграції. Можлива поява міністра нового оборонно-промислового розвитку. Міністром кабінету міністрів пропонується Олег Немчинов. Залишається пан Аваков. На міністра фінансів пропонується Ігор Уманський”, – сказав Камельчук.

Він додав, що по тому, чи буде розділятись міністерство економіки та сільського господарства продовжуються консультації.

“Те саме стосується Міністерства культури та спорту. Ще немає остаточного рішення на даний момент. Залишається міністр інфраструктури Криклій. Продовжуються консультації по міністру Міністерства освіти. По соціальній політиці Марина Лазебна, якщо я не помиляюсь прізвище, якщо я правильно записав. Тому що я її не знаю поки що, на даний момент. По міністру оборони – Андрій Тарань. Сергій Бесараб – Міністерство ветеранів”, – зазначив Камельчук.

Він також додав, що на посаду міністра охорони здоров’я пропонується Ілля Ємець.

Нагадаємо, Кабмін спрямував у регіони субвенцію для виплати надбавок молодим вчителям.

Back to top button