ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

Завтра, 24 квітня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Звертаємо увагу, що на вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання необхідно пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності або пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа абітурієнт до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання не допускається.

При собі потрібно мати дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Нагадуємо, що допуск учасників до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 10.15 до 10.50

Пам’ятайте, що протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремих елементів, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою проведення зовнішнього оцінювання.

завантаження (2)Наразі всі вже починають цікавитися, коли будуть результати ЗНО з української мови та літератури, таблиця переведення тестових балів у рейтингові, визначений пороговий бал тощо. Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, на своїй сторінці у Фейсбук повідомив: “28-29 квітня ми опублікуємо графік перевірки робіт та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури. У ньому достатньо чітко визначимо етапи цієї роботи та терміни її проведення. Подібний графік цього року публікуватимемо уперше. Але сьогодні головним є успішне проведення завтра, 24 квітня, тестування з української мови та літератури”.

Back to top button