день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Занадто часті тренування так само небезпечні, як і малорухливий спосіб життя

Дослідження Університету Лозанни показали, що люди, які тренувалися більше 14 годин на тиждень, не могли похвалитися міцним здоров’ям, пише The Telegraph . Вчені розпитали більше 1200 чоловік 16-20 років з приводу того, якого режиму тренувань ті дотримувалися з лютого 2009 по січень 2010.

Якщо молода людина тренувався активно, то показники стресу і тривожності були знижені, а самооцінка і мозкова активність – підвищені. Проте всі “плюси” фізичної активності мало виявлялися серед 5% осіб, які тренувалися дійсно багато. Не виключено, що негативний ефект справляло запалення, викликане надмірними навантаженнями.

Стан фізичного і психічного здоров’я оцінювалося за допомогою системи ВООЗ (оцінка від 0 до 25; якщо показник нижче 13 – стан поганий). Середні показники становили 17. Усіх опитаних розбили по групах на підставі того, як часто вони тренувалися протягом тижня. Приблизно 35% мало займалися (менше 3,5 годин на тиждень). У 41,5% показники частоти тренувань були середніми (від 3,6 до 10,5 годин), у 18,5% – високими (від 10,6 до 17,5 годин), а 5% – дуже високими (більше 17,5 годин).

Виявилося, люди з першої і останньої групи більш ніж в 2 рази частіше отримували оцінку за шкалою ВООЗ нижче 13. Загалом люди з групи, які часто тренуються краще себе почували (у 50% було знижено ймовірність отримати оцінку за шкалою нижче 13). Найкраще себе відчували люди, які тренувалися на тиждень по 14 годин.