Головне

Захист ПК від несанкційованого доступу

Розробники з Eusing Software анонсували нову версію програми Maze Lock 2.1.
Розробники з Eusing Software анонсували нову версію програми Maze Lock 2.1.
Розробники з Eusing Software анонсували нову версію програми Maze Lock 2.1. Ця невелика утиліта пропонує ПК-власникам простий і ефективний спосіб захисту системи від несанкційованого доступу.

Утиліту Maze Lock зможуть оцінити як початківці, так і досвідчені користувачі. Функцію надійного «замку» тут виконує унікальний малюнок, що складається з декількох точок, з’єднаних однією безперервною лінією. Для отримання доступу до комп’ютера вам доведеться в точності відтворити оригінальний розчерк. Подібний захисний механізм відомий під назвою «pattern lock» і добре знайомий власникам сучасних смартфонів і планшетів. Його основною перевагою є невразливість для шкідливих додатків «кілоґґерів» здатних перехоплювати введення з клавіатури.

Блокування комп’ютера з використанням Eusing Maze Lock здійснюється практично миттєво. Все що потрібно зробити користувачеві, це клацнути кнопкою миші по невеликій іконці в системному треї або скористатися «гарячою» клавішею. При бажанні ви також зможете забезпечити автоматичну активацію захисту при завантаженні системи або в періоди бездіяльності комп’ютера. Ще однією дуже корисною додатковою функцією є можливість створення резервної копії малюнка-ключа.

Окремої згадки заслуговують підтримка систем з декількома моніторами і розширені можливості налаштування параметрів програми. У відповідному меню користувачі зможуть вибрати фонове зображення для екрану блокування і відрегулювати рівень його прозорості, змінити розміри сітки («3×3», «4×4» або «5×5») і внести інші необхідні зміни. На екрані блокування також може відображатися поточна дата і час або коротке текстове повідомлення, введене власником комп’ютера.

Додаток працює під управлінням операційних систем Windows XP, 2003, Vista, Windows 7 та 8. Копію Eusing Maze Lock 2.1 можна абсолютно безкоштовно завантажити з сайту розробника.