Конспекти уроків хімії 10 класУсі уроки хіміїФайли

Загальні відомості про мінеральні добрива. Раціональне використання добрив та проблеми охорони природи від забруднення продуктами та відходами хімічних виробництв (10 клас. Хімія)

Тема. Загальні відомості про мінеральні добрива. Раціональне  використання добрив та проблеми охорони природи від  забруднення продуктами та відходами хімічних  виробництв. Роль хімії у розв’язанні сировинної проблеми. Лабораторний дослід №7 «Ознайомлення із зразками   мінеральних добрив».

Мета. Поглиблювати знання учнів про загальні властивості мінеральних добрив та їх класифікацію; стисло охарактеризувати найважливіші нітратні, фосфатні і  калійні добрива, показати їх значення у народному господарстві; розвивати практичні навички роботи з лабораторним  обладнанням та реактивами; виховувати розуміння відповідальності людини перед природою та нащадками за раціональне використання мінеральних добрив.

Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, таблиця   розчинності, ряд активності металів, схема класифікації   мінеральних добрив, довідники, зразки мінеральних добрив, штатив із пробірками, розчин сульфатної кислоти.

Тип уроку: Комбінований.

Базові поняття: Добрива, мікроелементи, макроелементи, агрохімія,  комбіновані добрива.

Завантажити: Загальні відомості про мінеральні добрива. Раціональне використання добрив та проблеми охорони природи від забруднення продуктами та відходами хімічних виробництв (10 клас. Хімія) (Розмір: 9.6 MB, Завантажень: 162)
Back to top button