Вища освітаГоловне

За три доби вступниками 11-х класів створено і активовано майже 18 тис. електронних кабінетів

4 липня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет нагадав, що триває реєстрація електронних кабінетів для трьох категорій вступників: на основі 9-ти та 11-ти класів, а також диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

Випускники 9-х класів уже можуть подавати заяви до закладів фахової передвищої освіти. 14 липня розпочнеться приймання заяв до закладів ФПО від випускників 11-х класів, а 29 липня – до ЗВО від вступників на основі повної загальної середньої освіти або диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра.

«Станом на сьогодні, 4 липня, на основі базової середньої освіти створено та активовано майже 39 тис. електронних кабінетів та подано майже 35 тис. електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 18 тис. кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра – майже 2 тис. кабінетів», – зазначив Сергій Шкарлет.

Читайте також: 1 липня 2022 року, стартувала реєстрація особистих електронних кабінетів для випускників 11-х класів, а також вступників до ЗВО на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра. Для обох категорій можливість подання електронних заяв буде відкрита 29 липня.

Back to top button