ГоловнеЗовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО)

З першого лютого по четверте березня триватиме реєстрація на основну сесію ЗНО

Про це повідомила завідувач відділу тестових технологій та ЗНО групи моніторингу Любов Якименко.

– Вже в перший день реєстрації зареєструвалося багато випускників, – зауважила Л. Якименко. – Ймовірно, люди хочуть встигнути вкластися в стислі терміни, виділені на реєстрацію. Бо цього року це лише місяць.

Правила реєстрації:

– Випускники ЗНЗ реєструються в навчальному закладі. Сформовані комплекти документів (реєстраційну картку; копію паспорта або свідоцтва про народження) відповідальний за ЗНО в школі централізовано відправляє до ІФРЦОЯО.

– Випускники минулих років, учні ПТНЗ та студенти ВНЗ І-ІІ p.a., які виявили бажання брати участь у ЗНО, повинні до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти надіслати рекомендованим листом не пізніше 4 березня 2016 року пакет документів:

– Реєстраційну картку, яка формується на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (www.testportal.gov.ua) в розділі “Реєстрація ЗНО- 2016”). Створити заяву-реєстраційну картку можна самостійно або звернутися за допомогою до працівників пункту реєстрації (м. Чернівці вул. М. Горького, 23, відділ тестових технологій та ЗНО Групи моніторингу).

– Копію паспорта або свідоцтва про народження.

– Дві однакові фотокартки для документів розміром 3х4.

– Оригінал довідки з місця навчання для осіб, які здобудуть повну загальну середню освіту (випускники ВНЗ І-ІІ p.a. та ПТНЗ) в 2016 році, або копію атестата (випускники минулих років).

– За потребою висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження ЗНО (для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі в тестуваннях).

– За умови правильного оформлення реєстраційних матеріалів, з регіонального центру на адресу навчального закладу (випускники ЗНЗ) та адресу, вказану в реєстраційній картці (випускники ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ p.a., минулих років) надійдуть листи з: Сертифікатом ЗНО, інформаційним бюлетенем, реєстраційним повідомленням учасника ЗНО.

Back to top button