АнонсГоловне

Як вивести навчальний процес на новий рівень, використовуючи новітні можливості інтернету?

Академія української преси спільно з Deutsche Welle Akademie, Internews Network та IREX у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить офлайн-конференцію, щоб розказати, обговорити, знайти нові можливості у стихії дистанційної роботи та навчання.

Конференція відбудеться 25-26 листопада у Києві.

Три «кити», на яких базуватиметься захід:

  • Гейміфікація — покажемо новітні ігрові практики та механізми для подальшого застосування їх у вашій роботі;
  • Діджиталізація — порівняємо теперішнє і майбутнє усіх сфер цифрової трансформації;
  • Медіаграмотність — оцінимо теперішню значущість критично сприймати медіатексти під час віртуальної симуляції дійсності протягом останніх двох років пандемічного життя.

Як вивести навчальний процес на новий рівень, використовуючи новітні можливості інтернету? Це одна з головних тем. Якщо вам потрібна відповідь — приходьте.

Реєстрація триває до 15 листопада  за покликанням.

Про програму: на учасників чекають інтернаціональні дискусії, вузькопрофільні воркшопи, інтерактивні каруселі, конкурс ідей, можливість представити свій досвід та перейняти іноземний.

Ви самі маєте можливість під час заповнення анкети запропонувати тему та взяти участь в обговоренні важливих тем, які цікавлять учасників найбільше.

Конкурс ідей. Серед учасників конкурсу будуть обрані ідеї-переможці, які отримають грант на їх реалізацію (2 тис. доларів США на кожну ідею). У разі запрошення на конференцію необхідно підготувати презентацію для представлення ідеї на загал (до 5 хв). Учасники, гості та спікери конференції будуть голосувати за найкращі ідеї, таким чином будуть обрані переможці. Переможці після участі у конференції підготують заявку (опис програмної діяльності, бюджет) відповідно до правил реалізації мінігрантів. Не проґав цей шанс!

Учасниками можуть бути  представники всіх закладів освіти, науковці, представники медіа, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства, експерти з медіаграмотності.

Умови участі. Проїзд, проживання, харчування покривають організатори. Відбір учасників здійснюють на конкурсній основі. Участь безкоштовна. Усіх учасників, які не мають сертифікату вакцинації, буде забезпечено можливістю зробити експрес-тест на COVID-19 на заході (за рахунок організаторів).

Матеріал розроблено IREX в рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Читайте також: П’ять безплатних онлайн-курсів з медіаграмотності

Back to top button