ГоловнеОсвіта і право

Як вступати до закладів вищої освіти особам, які не отримали паспорти у формі ID-картки

11 березня Міністерство освіти і науки України направило лист-роз’яснення керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти з інформацією щодо вступу до закладів освіти у 2021 році осіб, які є громадянами України, але через свої релігійні переконання відмовляються від отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та проходять  судову процедуру для отримання паспорта  громадянина України у формі книжечки.

З метою врегулювання питання вступу такої категорії дітей до закладів фахової передвищої та закладів вищої освіти між МОН та Державною міграційною службою України досягнуто згоди щодо можливості прийому у таких осіб свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України, що надається особі у відповідь на її звернення.

Отже, для вступу у 2021 році громадяни, які відмовились отримувати паспорт у формі ID-картки, подають особисто:

  • свідоцтво про народження;
  • лист територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України;
  • заяву на ім’я керівника закладу освіти.

Лист Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2021 р. № 1/9-131 «Щодо документів вступників, які посвідчують особу та громадянство»

Back to top button