Головне

Yahoo! назвав дату закриття пошуковика AltaVista

Yahoo! назвав дату закриття пошуковика AltaVista
Yahoo! назвав дату закриття пошуковика AltaVista
Пошукова система AltaVista, що належить компанії Yahoo!, припинить роботу 8 липня 2013, повідомляється в блозі Yahoo! в соціальній мережі Tumblr. Користувачам пропонується перейти з AltaVista на сервіс Yahoo! Search.

Офіційно про закриття AltaVista в Yahoo! оголосили вперше. У 2010 році вже повідомлялося, що інтернет-портал збирається закрити належну йому пошукову систему, однак дата закриття AltaVista названа не була, а офіційного підтвердження від Yahoo! не надходило. Разом з AltaVista на початку липня будуть закриті і інші сервіси Yahoo!, в тому числі RSS Alert, Neighbours і FoxyTunes.

Пошуковик AltaVista існує з 1995 року, своє ім’я він отримав від каліфорнійського міста Пало-Альто, де знаходилася штаб-квартира розробників сервісу. На початку 2000-х років AltaVista була одним з найпопулярніших пошукових сервісів, проте згодом не витримала конкуренцію з Google. Yahoo! купив AltaVista в 2003 році. В даний час AltaVista перенаправляє пошукові запити на сервіс Yahoo! Search і, фактично, існує тільки у вигляді заголовної сторінки сайту altavista.com .

Back to top button