день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Windows Store зібрав сто тисяч програм

Windows Store зібрав сто тисяч програм

Windows Store зібрав сто тисяч програм

Кількість додатків в магазині Windows Store перевищила сто тисяч штук. Про це повідомляється в мікроблозі Windows App Builders.

Магазин запустився у жовтні 2012 року, одночасно з виходом операційної системи Windows 8. Таким чином, для подолання позначки у сто тисяч програм Windows Store знадобилося вісім місяців.

Windows Store і раніше серйозно поступався за кількістю програм магазинах Google Play (там міститься близько 700 тисяч програм) і App Store (тут розміщено 850 тисяч програм для iPhone і 350 тисяч для iPad).

Тим не менш, Windows Store випереджає магазини-конкуренти за темпами поповнення. Google Play набрав сто тисяч додатків через півтора роки після запуску, а стотисячний додаток для iPad з’явився через 14 місяців з моменту виходу планшета.

Ще один недолік магазину Microsoft – відсутність у ньому багатьох відомих програм. Так, в Windows Store немає клієнта YouTube, додатку Instagram і соцмережі Facebook – хоча останню програму і обіцяли випустити в майбутньому.

Блог WinBeta також зазначає, що серед додатків в Windows Store багато так званого «спаму» – тобто програм, вміст яких не представляє цінності для користувача.

У Windows Store містяться програми для операційної системи Windows 8. Для користувачів Windows RT – однієї з редакцій Windows 8 – магазин є єдиним джерелом програм. Стандартні Windows-додатки в середовищі RT запустити не можна.