Головне

Windows Store зібрав сто тисяч програм

Windows Store зібрав сто тисяч програм
Windows Store зібрав сто тисяч програм
Кількість додатків в магазині Windows Store перевищила сто тисяч штук. Про це повідомляється в мікроблозі Windows App Builders.

Магазин запустився у жовтні 2012 року, одночасно з виходом операційної системи Windows 8. Таким чином, для подолання позначки у сто тисяч програм Windows Store знадобилося вісім місяців.

Windows Store і раніше серйозно поступався за кількістю програм магазинах Google Play (там міститься близько 700 тисяч програм) і App Store (тут розміщено 850 тисяч програм для iPhone і 350 тисяч для iPad).

Тим не менш, Windows Store випереджає магазини-конкуренти за темпами поповнення. Google Play набрав сто тисяч додатків через півтора роки після запуску, а стотисячний додаток для iPad з’явився через 14 місяців з моменту виходу планшета.

Ще один недолік магазину Microsoft – відсутність у ньому багатьох відомих програм. Так, в Windows Store немає клієнта YouTube, додатку Instagram і соцмережі Facebook – хоча останню програму і обіцяли випустити в майбутньому.

Блог WinBeta також зазначає, що серед додатків в Windows Store багато так званого «спаму» – тобто програм, вміст яких не представляє цінності для користувача.

У Windows Store містяться програми для операційної системи Windows 8. Для користувачів Windows RT – однієї з редакцій Windows 8 – магазин є єдиним джерелом програм. Стандартні Windows-додатки в середовищі RT запустити не можна.

  
Back to top button