Головне

Windows 8 отримала перше велике оновлення

Windows 8 отримала перше велике оновлення
Windows 8 отримала перше велике оновлення
Microsoft за кілька тижнів до релізу Windows 8 внесла декілька важливих змін в операційну систему і програми. Апдейт призначений для RTM-версії «вісімки», яку виробники вже встановлюють на свою продукцію.

Оновлення буде доступним на всіх Windows-пристроях, пояснив в корпоративному блозі представник Microsoft Стівен Сінофскі. За його словами, значна частина змін була зроблена «під капотом». Наприклад, була покращена енергоефективність ОС, щоб збільшити час автономної роботи, відтворення аудіо та відео, а також сумісність з драйверами і програмами.

Також Microsoft удосконалила багато вбудованих програм, в тому числі Mail («Пошта»), Calendar («Календар»), People («Люди») та Messaging («Повідомлення»). До прикладу, в Mail з’явилася підтримка протоколу IMAP, можливість приймати та відхиляти запрошення в «Календарі», а листи у вхідній папці тепер можна дивитися у вигляді діалогів. У People можна зняти і поставити картинку на профіль, не виходячи з програми, а в Messaging — знайти потрібні контакти. Окрім того, Calendar був тісно інтегрований з Mail.

Оновився і десяток інших програм. Наприклад, у «хмарний» сервіс SkyDrive був вбудований пошук, можливість перейменовувати файли і папки, а також змінювати порядок сортування. Photos («Фотографії») тепер дозволяють кадрувати і повертати знімок, а також створювати слайд-шоу. У Video («Відео») можна дивитися ролики з відключеними субтитрами і шукати за актором або режисером.

Windows 8 стане першою операційною системою з «віконного» сімейства, яку можна буде запускати практично на будь-яких апаратах — ПК, ноутбуках, а також на планшетах. Всього будуть доступні чотири різні версії нової ОС: «звичайна» Windows 8, Pro для бізнес-користувачів, Enterprise для компаній і RT для пристроїв з ARM-чіпами. Оновитися до «вісімки» можна буде з 26 жовтня.

Джерело: news.dt.ua

Back to top button