Головне

Windows 8: Головне розчарування року ?

Фахівці технологічних установ вважають нову версію операційної системи Windows провальною.

Видання CIO Journal вирішило провести опитування користувачів нової операційної системи Windows 8. Для того щоб з’ясувати, чи задоволені вони нововведеннями, видання звернулося до фахівців з інформаційних технологій.

За словами респондентів, Windows 8 привернула увагу більше, ніж інші програмні продукти, випущені в цьому році. За задумом творців, в ОС передбачалося звичне користувачам оточення Windows з розрахунком на сенсорні планшети і ультрабуки. Ще до широкого запуску продукту проходило активне тестування ОС. Так, одними з перших технологічних інститутів, які випробовували нову операційну систему, стали університет Сетон Хол і компанія British Telecom. Їх відгуки були дуже позитивними – установи навіть почали розгортання системи до офіційного випуску.

Як виявилося пізніше, далеко не всі компанії налаштовані так само – багато фахівців залишилися незадоволені. Наприклад, Джон Мейерз (John Meyers) з Медичного центру університету Бостона вважає, що нові роздрібні магазини корпорації Microsoft стали дуже схожі на магазини App Store.

Відзначимо, що головний директор по маркетингу Windows Ервін Віззер (Erwin Visser) не бачить нічого страшного в обуренні деяких осіб. За його словами, попит на Windows 8 цілком відповідає очікуванням:

– Працюючи безпосередньо зі споживачами і вивчаючи звіти найбільших аналітичних агентств, ми зробили висновок, що великі організації зазвичай протягом 9-18 місяців виконують стратегію розгортання продуктів, використовуючи цей час для тестування, апробування та планування, до початку широкого впровадження у себе нової операційної системи .

Деякі технологи відзначили, що в роботі операційної системи виявлені повільність і непіддатливість.

Back to top button