Головне

Windows 8.1 доведуть до готовності у серпні

Windows 8.1 доведуть до готовності до серпня
Windows 8.1 доведуть до готовності до серпня
RTM-версія операційної системи Windows 8.1 вийде в кінці серпня 2013 року. Про це повідомляється в офіційному блозі корпорації Microsoft.

Статус RTM (англ. Release To Manufacturing, прийнятий переклад – «готовий до тиражування») стосовно програмного продукту означає, що його розробка і тестування завершені. Після отримання статусу RTM Windows 8.1 буде відправлена ​​виробникам комп’ютерів.

Фінальна версія Windows 8.1 для користувачів буде представлена ​​в жовтні або листопаді 2013 року. Точної дати Microsoft не називає, зазначаючи лише, що це відбудеться «перед новорічними святами».

Попередня версія Windows 8.1 з’явилася 26 червня. Завантажити її з сайту Microsoft можуть всі бажаючі. ОС являє собою велике оновлення для Windows 8. У числі нововведень у 8.1 – кнопка «Пуск», доопрацьований пошук і можливість пропускати екран «Пуск» при вході в систему.

Користувачі, які встановили попередню версію, знайшли в ній ряд «багів» – наприклад, система не дозволяє поміняти фон на екрані блокування. Деякі поскаржилися на те, що у них не працює магазин Windows Store і не переміщаються іконки по робочому столу.

За даними сервісу StatCounter , Windows 8 займає 6,39 відсотка ринку і входить до п’ятірки найпоширеніших у світі операційних систем, поступаючись Windows 7, Windows XP і OS X. У червні 2013 року «вісімка» обійшла за популярністю Windows Vista.

Back to top button