день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Виявили понад 100 неопублікованих листів Ольги Кобилянської – Мін’юст

Ольга Кобилянська

Ольга Кобилянська

Під час підготовки виставки до 150-річчя від дня народження української письменниці і громадської діячки Ольги Кобилянської виявили унікальні архівні листи письменниці. Про це повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України з посиланням на голову Державної архівної служби Ольгу Гінзбург.

«Виявлено понад 100 неопублікованих листів Ольги Кобилянської, серед яких – дійсно неоціненний скарб: нарис чеською мовою «Самостійна Україна». Він раніше був невідомий і не друкувався. Після введення цих листів до суспільного вжитку і наукового обігу розшириться та збагатиться новими даними і біографія великої української письменниці, а отже, і знання українців про своїх духовних лідерів», – заявила Гінзбург.

Як йдеться в повідомленні, документальну виставку, присвячену 150-річчю від дня народження Кобилянської, Центральний державний архів вищих органів влади та управління України презентує у листопаді.