Здоров'я

Вишні та апельсини замінять аптечку

Вишні та апельсини замінять аптечку
Вишні та апельсини замінять аптечку
Експерти кажуть про безсумнівну користь апельсинів і вишень. Ці фрукти здатні знижувати запалення, а також запобігати пошкодженню генів, яке приводить до розвитку різних хвороб, наприклад, раку. Причому, вони набагато безпечніше ліків і дешевше.

Високий вміст вітаміну С в апельсинах – не єдина їх перевага. Фахівці стверджують, що ці плоди здатні запобігти пошкодження ДНК і навіть перешкоджати старінню. У апельсинах міститься більше 60 різних видів флавонідів. Фрукти багаті нарингін і гесперетіном, позитивно впливають на здоров’я очей, перешкоджають утворенню в нирках каменів, а також підвищують імунітет.

Ці ж речовини виступають в ролі антиоксидантів. Пектин, що входить до складу апельсинів, найбільш цінний для людини. Він захищає слизову оболонку товстого кишечника, має проносну властивість. Крім цього, пектин зв’язує хімічні речовини в товстому кишечнику, що призводять до онкологічних захворювань. Для досягнення необхідного ефекту необхідно з’їдати три або більше фруктів на тиждень.

Вишні при регулярному вживанні перемикають роботу сигнальних молекул, що знаходяться на поверхні клітин, задіяних у розвитку раку. У ході дослідження з’ясувалося, що вишні благотворно впливають на серцево-судинну систему. У кислих плодах вишні містяться антоціани, які здатні «вимкнути» гени ракових клітин. Є докази, що вишні здатні перешкоджати розвитку аденоми передміхурової залози і раку товстої кишки.

Back to top button