Конспекти уроків інформатики 10 класУсі уроки інформатикиФайли

Використання розширених фільтрів, проміжних підсумків та зведених таблиць. Практична робота № 9 «Фільтрація і обчислення підсумкових характеристик» (10 клас. Інформатика)

Тема. Використання розширених фільтрів, проміжних підсумків та зведених таблиць. Практична робота № 9 «Фільтрація і обчислення підсумкових характеристик»

Мета: сформувати поняття:  зведені таблиці; сформулювати:  способи обчислення проміжних підсумків; повторити:   матеріал про використання фільтрів,  принципи консолідації; розвивати вміння і навички використання набутих знань на практиці, пам’ять, увагу; виховувати самостійність, наполегливість

Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.

Хід уроку

 І. Організаційний момент

II. Перевірка домашнього завдання

III. Мотивація навчальної діяльності, оголошення теми і мети уроку

Уявімо, що ви складаєте щомісячний звіт про операції, в якому кожен рахунок може зустрічатися багато разів. У кінці місяця потрібно упорядкувати ці дані та підсумувати їх за номером  рахунку.

Як це можна виконати?

IV. Вивчення нового матеріалу

Учитель. Упорядкувати ці дані та підсумувати їх за номером рахунку можна щонайменше п’ятьма способами.

Завантажити: Використання розширених фільтрів, проміжних підсумків та зведених таблиць. Практична робота № 9 «Фільтрація і обчислення підсумкових характеристик» (10 клас. Інформатика) (Розмір: 13.4 KB, Завантажень: 236)
Back to top button