Головне

Вийшла Plants vs. Zombies 2

Вийшла Plants vs.  Zombies 2
Вийшла Plants vs. Zombies 2
Відбувся реліз Plants vs. Zombies 2. Гра з’явилася в магазині додатків App Store. Вона стала доступна у всіх основних регіонах.

Сюжет гри пов’язаний з подорожами в часі. У PvZ 2 герой потрапляє в кілька різних історичних епох, у кожній з яких є окремі локації і специфічні види зомбі, наділені особливими здібностями. Так, на давньоєгипетських рівнях можна зустріти зомбі-археолога, який може випалювати рослини за допомогою факела, а в розділі, пов’язаному з золотим століттям піратства, попадаються зомбі, які переміщаються по повітрю за допомогою чайок.

Гра є умовно-безкоштовною. У ній потрібно здійснювати внутрішньоігрові покупки, щоб «відкривати» нові локації і рослини.

Спочатку сіквел історії про рослин і зомбі повинен був вийти ще навесні, проте потім її відклали на початок літа, а потім перенесли на його другу половину. При цьому в Австралії гра стала доступна ще в липні, так як там видавництво проводило тестування того, наскільки успішно працює модель монетизації нової частини Plants vs. Zombies.

Компанія PopCap випускає ігри про боротьбу зомбі і рослин з 2009 року. Їх суть полягає в тому, що гравцеві потрібно засадити певною флорою різні ділянки навколо свого будинку, щоб не допустити туди натовпу живих мерців. Серед рослин зустрічаються оборонні і атакуючі. При цьому тактика міняється залежно від того, де і коли нападають небіжчики: так, в басейні доводиться насаджувати водні рослини, а якщо атака відбувається в нічний час доби, то основною зброєю гравця стають гриби.

Back to top button